Метою освіти є здобуття знань та навичок з певного предмету і відхід від шаблонів та застарілих поглядів на навчання (як наприклад у системі вчитель (авторитет) – учень) – це якісна заміна методики навчання. Ціль – це не навчання як таке, а знання в чистому вигляді, відтак це не трагедія, якщо хтось чогось не знає, знати всього неможливо! Тому не бійтесь визнати, що ви чогось не знаєте, але бійтесь не мати бажання дізнатись! Continue reading “The Power of I Don’t Know”
Три відтінки нового слова
Студенти часто обожнюють записувати значення слів, які вони почули вперше, однак це досить часто обмежується звичайнісіньким перекладом на рідну мову. Якщо ви пошукаєте слово у будь-якому пристойному словнику — ви побачите цілу низку варіантів вжитку цього слова, ба навіть його варіанти у різних частинах мови (прикметник чи дієслово). Для чого це потрібно? Для того щоб пізнати природу слова, тоді воно має шанс на довше залишитись у пам’яті колоритним варіантом його застосування. Continue reading “Три відтінки нового слова”
Не хлібом єдиним
При вивченні мови дуже важливо вивчати також культуру і традиції країни, мову якої вивчаєш. І йдеться тут не лише про фольклор чи традиційний одяг, а й про те, без чого щоденне життя є просто неможливим – про кухню. А оскільки є люди, які без випічки (солодкої і не тільки) не проживуть і дня (тобто я), поговоримо сьогодні саме про традиційну польську випічку. Continue reading “Не хлібом єдиним”
НАМ СЬОГОДНІ ТРИ РОКИ!!
Для того, щоб люди знаходили щастя в своїй роботі, необхідні три умови: робота має бути їм під силу, вона не повинна виснажувати і разом з нею повинен прийти успіх.
Джон Рескін Continue reading “НАМ СЬОГОДНІ ТРИ РОКИ!!”