Чи доводилось вам чути, як люди з досить невеликим словниковим запасом легко та невимушено говорять іноземною мовою? Або навпаки: ті, хто добре володіє лексикою та граматичним матеріалом, не можуть вимовити і слова? Поширена ситуація. Перше, що спадає на думку – як таке можливо? Що впливає на нашу здатність чи нездатність вільно говорити. Людям, котрі легко переходить до говоріння, безумовно допомагає впевненість у собі та ентузіазм. Але як бути, якщо ви не серед них? Що робити, коли ваш випадок це «все знаю, а сказати не можу». Відповідь одна – пробувати знову і знову. Застосовуйте нові та нові методи. Шукайте, поєднуйте, експериментуйте. Почніть з основного. Перед вами десять простих та дієвих кроків, котрі безумовно допоможуть вам «заговорити»: Continue reading “Долаємо мовний бар’єр. 10 дієвих порад”
10 найбезглуздіших британських законів
Відомо, що в чужий монастир із своїм уставом не ходять. Відповідно, кожен народ має якісь свої цікавинки, — традиції чи закони — що можуть здатися незрозумілими, диковинними або й навіть нерозумними. Ще в далекому 2008 році відома британська газета The Telegraph на своєму сайті в інтернеті назвала 10 найдивніших британських законів. Вважаємо за потрібне донести цю інформацію до україномовних користувачів. Continue reading “10 найбезглуздіших британських законів”
Англійська мова: розпочинаємо семестр, або Повне занурення
Початок навчального семестру для студентів часто супроводжується великими очікуваннями та вірою у нові звершення. Як зробити так, щоб віра в успіх не згасала, а очікування справдилися, тобто, щоб курс увінчався гарними результатами? Continue reading “Англійська мова: розпочинаємо семестр, або Повне занурення”