Часто люди, коли дізнаються яка в мене професія, запитують: “А люди якого віку до вас ходять на курси?” “Та найрізноманітнішого, — відповідаю я. — Починаючи від школи, і аж до поважних років”. “Ооо, і що?.. Як з ними? Важко?” [ну тобто зі старшими]. З одного боку реакція зрозуміла, проте з іншого — дивує. Ми хочемо, щоб наша країна розвивалась, але дивуємось, коли бачимо незвичні для нас речі. Continue reading “Вчитися ніколи не пізно!”
Поодинці чи в команді?
Проблема вивчення мов сьогодні є дуже важливою. Мова є необхідною в якості основного і найефективнішого засобу інформаційного обміну між людьми. Багато з нас вивчають іноземні мови, багато збираються вивчати. Мета у кожного своя: для подорожей, для кар’єрного зросту, для виїзду за кордон на навчання чи постійне місце проживання і т.д. Напевне часто виникає питання оптимального способу навчання: самостійне вивчення, репетитор чи школа? Кожен обирає різні способи , керуючись певними обґрунтуваннями.
Викладач англійської мови Ольга Розбакова пропонує замислитись над сильними та слабкими сторонами групового та індивідуального навчання. Continue reading “Поодинці чи в команді?”
Останні сільські музиканти
Що ми знаємо про традиційну польську музику? Чи можемо відрізнити оберек від мазурка? Чи вміємо затанцювати польку, але не ту, що її танцюють на українських весіллях, а правдиву? Де можна побачити справжніх музикантів, послухати добру музику, а найважливіше – навчитись танцювати чи грати на музичних інструментах? Про усе це у статті, присвяченій останнім сільським музикантам від нашого викладача Данути Наугольник. Continue reading “Останні сільські музиканти”
Чому важливо вміти грамотно писати
Стаття від нашого викладача Таїси Таргонської про те, чому важливо звертати увагу на все у вивченні іноземної мови. Continue reading “Чому важливо вміти грамотно писати”